press Enter to searchЗнайдені наступні товари:No products found.
Підбираємо літній спецодяг для робітника
Весь сучасний спецодяг походить від джинсів, вперше виготовлених Ліваємо Страусом як робочий одяг для американських фермерів та будівельників.
Чому саме джинси стали популярними не тільки у фермерів і старателів, а й у більшості людства?
Тому що, джинси виготовляються із щільної бавовняної тканини з подвійними строчками для посилення швів. Завдяки саме хорошій щільності тканини джинси здобули славу виключно міцного та надійного одягу. Крім того, після прання тканина стає м’якою та приємною до тіла.
Сучасний якісний спецодяг багато в чому схожий на ті перші джинси, це одяг із щільної бавовняної тканини із закріпками замість заклепок, відстрочений за пошивальними швами на двох голковій швейній машині.
Вибираючи літній спецодяг, зверніть увагу на три фактори: практичність, зручність, функціональність.
Крім того, спецодяг повинен ефективно захищати робітника від зовнішніх шкідливих впливів, а тканина з якого він виготовлений мати відповідні сертифікати якості.
Що потрібно знати при виборі літнього спецодягу для робітника?
1) Склад та щільність тканини
Найпоширеніші тканини з яких виробляється літній спецодяг в Україні – саржа та грета різного складу та щільності.
1. Саржа – тканина з характерним рельєфом на лицьовій поверхні – це дрібні або великі косі діагональні смуги, які зазвичай спрямовані вправо.
Саржа має високу стійкість до механічних пошкоджень завдяки особливому переплетенню ниток. Секрет плетіння у тому, що волокна непросто з’єднані друг з одним, а перекручені як каната. Щоб ще більше підвищити міцність матерії, до її складу входять нитки поліестеру. Як правило, саржа вмістом бавовни від 100% до 35%.
2. Грета – сумішова тканина, що складається з бавовняних та поліефірних або поліестерних волокон. Поверхня трохи блискуча. Натуральні та синтетичні волокна можуть застосовуватися практично у будь-якому співвідношенні, зазвичай використовується 53% бавовни та 47% поліестеру. У греті нитки переплітаються таким чином, що одна сторона полотна виходить бавовняною, інша з поліестеру. Сторона з великим вмістом бавовни звернена до тіла людини, а сторона з поліестером назовні. Для надання зовнішньої тканини додаткових якостей вона може оброблятись спеціальними складами (масло-бензостійкий, водовідштовхувальний, антистатичний і т.д.). Грета може бути однотонною або з нанесеним малюнком.
З китайської, білоруської та української грети шиється основна маса спецодягу, виготовленого в Україні. Китайська грета (у народі «скло»), як правило, найдешевша і відповідно низької якості (нерівномірна пряжа і фарбування) з неї шиють дешевий спецодяг. Такий спецодяг містить велику кількість поліестеру, швидко вигоряє і стирається, скочується в «катишки» в ньому незручно працювати, він швидко стає непридатним.
Українська грета (у народі «ЧШК») – середня ціна, середня якість. Тканина містить 53% бавовни, 47% поліестеру. У процесі виробництва застосовується активне фарбування. Така тканина менше вигоряє, через гарне співвідношення бавовни та поліестеру вона досить комфортна.
Білоруська грета (торгова марка «Моготекс») – найбільш якісна та найдорожча. Вироблятися на найбільшому в Європі текстильному комбінаті, який випускає за рік тканини, достатньо, щоб обернути нашу планету навколо екватора. Тканина містить 53% бавовни, 47% поліефіру. У процесі виробництва застосовується активне фарбування, каландрування, антипілінгова обробка. Така тканина практично не вигоряє, має однорідну структуру, не скочується, приємна до тіла, довговічна.
Але найкращий склад тканини для літнього робочого костюма – це 100% х/б. Чим більше бавовни містить тканину, тим краще. Бавовна – дихає, у такому спецодязі приємно працювати і краще переносиш спеку. Так вона зношується швидше, ніж суміші, але комфорт того вартий. Оптимальна щільність: 200-245 гр. кв.м.
2) Міцність та акуратність швів
Нитки – один з найважливіших факторів, що впливають на якість і довговічність швейного виробу. Товщина нитки має відповідати щільності тканини. Усі основні шви на спецодязі краще шити армованим поліестером.
Якщо основні шви спецодягу прошитий запошивочними швами – це хороший, якісний спецодяг.
Найміцніший шов – французький, у промислових умовах він виконується на двоголковій машині за допомогою спеціального пристосування «равлика». Таке обладнання може дозволити собі не кожне швейне підприємство. Візуально французький шов або шов «в замок», це два паралельні шви відстань між якими 1 см. При пошитті кожна деталь тканини складається в двоє і вони зшиваються між собою.
Товщина шва виходить у чотири шари тканини. Якщо шви не строго паралельні, або замість двох рядків спецодяг прошитий одним швом, він може швидко порватися.
3) Наявність закріпок
Хорошу, якісну річ можна розпізнати за дрібницями. Закріплення одна з таких дуже важливих і потрібних у спецодязі елементів. Одяг для роботи піддається сильним навантаженням і саме в місцях схильних до розривів ставлять закріпки, посилюють «слабке місце». Закріплення – це багато дрібних стібків на невеликій площі (на один сантиметр тканини – 42 дрібні стібки).
4) Якість та надійність фурнітури
Як правило, якщо спецодяг пошитий якісно: є красивий рівний рядок, оздоблювальні шви, закріпки, деталі гармонують між собою, виробник не буде економити на фурнітурі, адже він становить незначну частину в собівартості спецодягу. Крім того, красиві, рівні, без вад блискавки, і наявність дрібної фурнітури (фіксатори, кінцевики) – показник спецодягу високої якості.
5) Розміри спецодягу
Зручність для спецодягу дуже важлива. Якщо розмір підібраний правильно, спецодяг буде зручним. У спецодязі розміри спарені! Наприклад, 88-92, 96-100, 104-108, 112-116, 120-124 і також спарені зростання 170-176,182-188. Підібрати розміри можна за допомогою таблиці в описі товару «ЛТМ спецодяг» – specodegda.com.ua.
Якщо є сумнів у підборі розміру, можна поміряти свій одяг та порівняти з вимірами нашого спецодягу, приклад показаний візуально (для кожного розміру свої виміри).
Таблиця розмірів спецодягу
Вимірювання літнього костюма (куртка із напівкомбінезоном)
Розмір
Розмір за ГОСТом
Інтервал обхвату грудей, що відповідає розміру, див.
44-46
88-92
від 86 до 94 включно
48-50
96-100
від 94 до 102 включно
52-54
104-108
від 102 до 110 включно
56-58
112-116
від 110 до 118 включно
60-62
120-124
від 118 до 126 включно
64-66
128-132
від 126 до 134 включно
Вимірювання літнього костюма (куртка зі штанами)
Зріст
Зростання за ГОСТом
Інтервал зростання, див.
1-2
158-164
від 155 до 166 включно
3-4
179-176
від 167 до 178 включно
5-6
182-188
від 179 до 191 включно
6) Логотип на спецодязі
Нанесення логотипу – це ефектно і досить престижно. Логотип символізує благополучність команди та робить кожну компанію популярною та згуртованішою в очах своїх клієнтів. На сьогодні є три найбільш популярні методи нанесення логотипу на спецодяг: вишивка, термоперенесення та шовкографія.
Вишивка – виконується вишивальною машиною на крої виробу або можливе виготовлення шеврону, який нашивається на готовий виріб.
Вишивка більш довговічна та ефектніша. Використовується у випадках коли на логотипі кілька комбінацій кольорів. Кількість брендованих виробів немає вирішального значення.
Термодрук – друк такого виду називається термотрансферним і передбачає процес, який відбувається під дією тиску і температури. За допомогою особливої плівки або проміжного паперу із пластизолевими фарбами наносять сам логотип. Термотрансфер може бути пластоізольним або плівковим, залежить від методу нанесення логотипу.
Шовкографія – нанесення зображення на швейний виріб за допомогою трафарету та фарби. Використовується при одноколірному логотипі та великих тиражах друку (від 100 шт.)
Нанесення методом шовкографії
7) Надійний постачальник
Коли вибрано тканину, відомі розміри, є макет логотипу потрібно вибрати у кого купити спецодяг? Як правило, у надійного продавця спецодягу є:
Виставкова зала;
Склад готового спецодягу;
Своє виробництво;
Ресурси.
Якщо ви купуєте навіть невелику партію спецодягу – замовте зразок спецодягу, помацайте товар, згадайте наші рекомендації: про тканину, пошиття, фурнітуру, розміри, логотип і переконайтеся, що картинка з реклами відповідає реальності.
Не полінуйтеся поставити запитання продавцю спецодягу про зносостійкість тканини, її усадку та втрату кольору. Досвідчений менеджер постачальника спецодягу повинен знати ці нюанси та розповісти вам про них. Пам’ятайте чим складнішу модель ви оберете, тим вона буде дорожчою. Уточніть вибрану модель є в наявності або вона шиється під замовлення. Замовлення завжди довше та дорожче, але робиться під вас.
Вдалих покупок і всіх благ!
Бажаєте замовити індивідуальне пошиття спецодягу чи нанесення логотипу на спецодяг?
Будь-який будівельний процес вимагає великих зусиль та витрат, а також завжди супроводжується великою кількістю бруду та пилу. Деякі будівельні матеріали не зовсім корисні для здоров’я, тому важливо, щоб люди, які безпосередньо занурені в процес будівництва, мали необхідні засоби захисту та спецодяг, який убезпечить негативні впливи певних речовин і будматеріалів.
Перед початком зими кожного керівника виробництва стоїть завдання – забезпечити своїх працівників зимовим спецодягом. На українському ринку спецодягу представлено безліч костюмів, штанів та курток, а також комбінезони різних кольорів та складу тканини. Як вибрати зимовий спецодяг, щоб він повністю відповідав вашим очікуванням за фасоном, тканиною, якістю?
Підприємство пропонує широкий асортимент зимових комплектів спецодягу оптом. Умови – вкрай вигідні. На нашому сайті представлені різні моделі уніформи. Кожна супроводжується докладним описом тканини виготовлення, фурнітури та використаного утеплювача. Усі фасони супроводжуються фотографіями.
Спецодяг насамперед повинен переслідувати найголовнішу мету – індивідуальний захист працівників вашого підприємства. Ваші працівники повинні почуватися в ній комфортно і надійно, адже від цього залежить ефективність праці.
Підбираємо літній спецодяг для робітника
Весь сучасний спецодяг походить від джинсів, вперше виготовлених Ліваємо Страусом як робочий одяг для американських фермерів та будівельників.
Чому саме джинси стали популярними не тільки у фермерів і старателів, а й у більшості людства?
Тому що, джинси виготовляються із щільної бавовняної тканини з подвійними строчками для посилення швів. Завдяки саме хорошій щільності тканини джинси здобули славу виключно міцного та надійного одягу. Крім того, після прання тканина стає м’якою та приємною до тіла.
Сучасний якісний спецодяг багато в чому схожий на ті перші джинси, це одяг із щільної бавовняної тканини із закріпками замість заклепок, відстрочений за пошивальними швами на двох голковій швейній машині.
Вибираючи літній спецодяг, зверніть увагу на три фактори: практичність, зручність, функціональність.
Крім того, спецодяг повинен ефективно захищати робітника від зовнішніх шкідливих впливів, а тканина з якого він виготовлений мати відповідні сертифікати якості.
Що потрібно знати при виборі літнього спецодягу для робітника?
1) Склад та щільність тканини
Найпоширеніші тканини з яких виробляється літній спецодяг в Україні – саржа та грета різного складу та щільності.
1. Саржа – тканина з характерним рельєфом на лицьовій поверхні – це дрібні або великі косі діагональні смуги, які зазвичай спрямовані вправо.
Саржа має високу стійкість до механічних пошкоджень завдяки особливому переплетенню ниток. Секрет плетіння у тому, що волокна непросто з’єднані друг з одним, а перекручені як каната. Щоб ще більше підвищити міцність матерії, до її складу входять нитки поліестеру. Як правило, саржа вмістом бавовни від 100% до 35%.
2. Грета – сумішова тканина, що складається з бавовняних та поліефірних або поліестерних волокон. Поверхня трохи блискуча. Натуральні та синтетичні волокна можуть застосовуватися практично у будь-якому співвідношенні, зазвичай використовується 53% бавовни та 47% поліестеру. У греті нитки переплітаються таким чином, що одна сторона полотна виходить бавовняною, інша з поліестеру. Сторона з великим вмістом бавовни звернена до тіла людини, а сторона з поліестером назовні. Для надання зовнішньої тканини додаткових якостей вона може оброблятись спеціальними складами (масло-бензостійкий, водовідштовхувальний, антистатичний і т.д.). Грета може бути однотонною або з нанесеним малюнком.
З китайської, білоруської та української грети шиється основна маса спецодягу, виготовленого в Україні. Китайська грета (у народі «скло»), як правило, найдешевша і відповідно низької якості (нерівномірна пряжа і фарбування) з неї шиють дешевий спецодяг. Такий спецодяг містить велику кількість поліестеру, швидко вигоряє і стирається, скочується в «катишки» в ньому незручно працювати, він швидко стає непридатним.
Українська грета (у народі «ЧШК») – середня ціна, середня якість. Тканина містить 53% бавовни, 47% поліестеру. У процесі виробництва застосовується активне фарбування. Така тканина менше вигоряє, через гарне співвідношення бавовни та поліестеру вона досить комфортна.
Білоруська грета (торгова марка «Моготекс») – найбільш якісна та найдорожча. Вироблятися на найбільшому в Європі текстильному комбінаті, який випускає за рік тканини, достатньо, щоб обернути нашу планету навколо екватора. Тканина містить 53% бавовни, 47% поліефіру. У процесі виробництва застосовується активне фарбування, каландрування, антипілінгова обробка. Така тканина практично не вигоряє, має однорідну структуру, не скочується, приємна до тіла, довговічна.
Але найкращий склад тканини для літнього робочого костюма – це 100% х/б. Чим більше бавовни містить тканину, тим краще. Бавовна – дихає, у такому спецодязі приємно працювати і краще переносиш спеку. Так вона зношується швидше, ніж суміші, але комфорт того вартий. Оптимальна щільність: 200-245 гр. кв.м.
2) Міцність та акуратність швів
Нитки – один з найважливіших факторів, що впливають на якість і довговічність швейного виробу. Товщина нитки має відповідати щільності тканини. Усі основні шви на спецодязі краще шити армованим поліестером.
Якщо основні шви спецодягу прошитий запошивочними швами – це хороший, якісний спецодяг.
Найміцніший шов – французький, у промислових умовах він виконується на двоголковій машині за допомогою спеціального пристосування «равлика». Таке обладнання може дозволити собі не кожне швейне підприємство. Візуально французький шов або шов «в замок», це два паралельні шви відстань між якими 1 см. При пошитті кожна деталь тканини складається в двоє і вони зшиваються між собою.
Товщина шва виходить у чотири шари тканини. Якщо шви не строго паралельні, або замість двох рядків спецодяг прошитий одним швом, він може швидко порватися.
3) Наявність закріпок
Хорошу, якісну річ можна розпізнати за дрібницями. Закріплення одна з таких дуже важливих і потрібних у спецодязі елементів. Одяг для роботи піддається сильним навантаженням і саме в місцях схильних до розривів ставлять закріпки, посилюють «слабке місце». Закріплення – це багато дрібних стібків на невеликій площі (на один сантиметр тканини – 42 дрібні стібки).
4) Якість та надійність фурнітури
Як правило, якщо спецодяг пошитий якісно: є красивий рівний рядок, оздоблювальні шви, закріпки, деталі гармонують між собою, виробник не буде економити на фурнітурі, адже він становить незначну частину в собівартості спецодягу. Крім того, красиві, рівні, без вад блискавки, і наявність дрібної фурнітури (фіксатори, кінцевики) – показник спецодягу високої якості.
5) Розміри спецодягу
Зручність для спецодягу дуже важлива. Якщо розмір підібраний правильно, спецодяг буде зручним. У спецодязі розміри спарені! Наприклад, 88-92, 96-100, 104-108, 112-116, 120-124 і також спарені зростання 170-176,182-188. Підібрати розміри можна за допомогою таблиці в описі товару «ЛТМ спецодяг» – specodegda.com.ua.
Якщо є сумнів у підборі розміру, можна поміряти свій одяг та порівняти з вимірами нашого спецодягу, приклад показаний візуально (для кожного розміру свої виміри).
Таблиця розмірів спецодягу
Вимірювання літнього костюма (куртка із напівкомбінезоном)
Вимірювання літнього костюма (куртка зі штанами)
6) Логотип на спецодязі
Нанесення логотипу – це ефектно і досить престижно. Логотип символізує благополучність команди та робить кожну компанію популярною та згуртованішою в очах своїх клієнтів. На сьогодні є три найбільш популярні методи нанесення логотипу на спецодяг: вишивка, термоперенесення та шовкографія.
Вишивка – виконується вишивальною машиною на крої виробу або можливе виготовлення шеврону, який нашивається на готовий виріб.
Вишивка більш довговічна та ефектніша. Використовується у випадках коли на логотипі кілька комбінацій кольорів. Кількість брендованих виробів немає вирішального значення.
Термодрук – друк такого виду називається термотрансферним і передбачає процес, який відбувається під дією тиску і температури. За допомогою особливої плівки або проміжного паперу із пластизолевими фарбами наносять сам логотип. Термотрансфер може бути пластоізольним або плівковим, залежить від методу нанесення логотипу.
Шовкографія – нанесення зображення на швейний виріб за допомогою трафарету та фарби. Використовується при одноколірному логотипі та великих тиражах друку (від 100 шт.)
7) Надійний постачальник
Коли вибрано тканину, відомі розміри, є макет логотипу потрібно вибрати у кого купити спецодяг? Як правило, у надійного продавця спецодягу є:
Якщо ви купуєте навіть невелику партію спецодягу – замовте зразок спецодягу, помацайте товар, згадайте наші рекомендації: про тканину, пошиття, фурнітуру, розміри, логотип і переконайтеся, що картинка з реклами відповідає реальності.
Не полінуйтеся поставити запитання продавцю спецодягу про зносостійкість тканини, її усадку та втрату кольору. Досвідчений менеджер постачальника спецодягу повинен знати ці нюанси та розповісти вам про них. Пам’ятайте чим складнішу модель ви оберете, тим вона буде дорожчою. Уточніть вибрану модель є в наявності або вона шиється під замовлення. Замовлення завжди довше та дорожче, але робиться під вас.
Вдалих покупок і всіх благ!
Бажаєте замовити індивідуальне пошиття спецодягу чи нанесення логотипу на спецодяг?
Пишіть у месенджер:
Надсилайте замовлення на E-mail:
Схожі публікації
Спецодяг для будівельників
Будь-який будівельний процес вимагає великих зусиль та витрат, а також завжди супроводжується великою кількістю бруду та пилу. Деякі будівельні матеріали не зовсім корисні для здоров’я, тому важливо, щоб люди, які безпосередньо занурені в процес будівництва, мали необхідні засоби захисту та спецодяг, який убезпечить негативні впливи певних речовин і будматеріалів.
Нюанси при виборі зимового спецодягу
Перед початком зими кожного керівника виробництва стоїть завдання – забезпечити своїх працівників зимовим спецодягом. На українському ринку спецодягу представлено безліч костюмів, штанів та курток, а також комбінезони різних кольорів та складу тканини. Як вибрати зимовий спецодяг, щоб він повністю відповідав вашим очікуванням за фасоном, тканиною, якістю?
Зимова колекція спецодягу від підприємства «ЛТМ»
Підприємство пропонує широкий асортимент зимових комплектів спецодягу оптом. Умови – вкрай вигідні. На нашому сайті представлені різні моделі уніформи. Кожна супроводжується докладним описом тканини виготовлення, фурнітури та використаного утеплювача. Усі фасони супроводжуються фотографіями.
Етапи виготовлення спецодягу в майстерні спецодягу “ЛТМ”
Спецодяг насамперед повинен переслідувати найголовнішу мету – індивідуальний захист працівників вашого підприємства. Ваші працівники повинні почуватися в ній комфортно і надійно, адже від цього залежить ефективність праці.